Логотип компанії

Виправлення прикусу

Вирівнювання прикусу – це процес корекції неправильного положення зубів і щелеп для досягнення правильного прикусу та поліпшення функціональності порожнини рота. За неправильного прикусу можуть виникати проблеми з жуванням, мовленням і загальним здоров’ям порожнини рота.

Ортодонтичні методи, такі як брекети, елайнери, пластини чи брекети, застосовуються для вирівнювання прикусу і створення оптимального положення зубів та щелепи. Це допомагає поліпшити функціональність, естетику і загальне здоров’я порожнини рота.

Команда ортодонтів клініки Eurodental – це високопрофесійні спеціалісти, які мають міжнародну освіту, багаторічний досвід та працюють за найкращими європейськими протоколами.

Запишіться на безкоштовну консультацію

Виправлення прикусу, фото 1
Результати роботи наших ортодонтів
До
Після
Виправлення прикусу, фото 2
Виправлення прикусу, фото 3
Виправлення прикусу, фото 4
Виправлення прикусу, фото 5
Вартість
Діагностика ортодонта
1 200,00 грн
Встановлення самолігуючої металевої брекет-системи (1 щелепа)
24 050,00 грн
Встановлення самолігуючої керамічної брекет-системи (1 щелепа)
31 300,00 грн
Встановлення металевої брекет-системи (1 щелепа)
15 700,00 грн
Встановлення керамічної брекет-системи (1 щелепа)
22 050,00 грн
Встановлення сапфірової брекет-системи (1 щелепа)
24 000,00 грн
Запишіться на безкоштовну консультацію лікаря
Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані

    Виправлення прикусу, фото 6
    Line
    Відгуки про нас
    Бажаєте залишити відгук?
    Залишити відгук
    Кваліфіковані спеціалісти
    Смілянська Наталія Володимирівна
    Стоматолог - Ортодонт
    Пучин Микита Валерійович
    Стоматолог-Ортодонт
    Поширені запитання

    Ми надаємо гарантії на всі послуги, а на імпланти, вініри та коронки до 10 років.

    Ось кілька важливих факторів:
    через незручне розташування вісімок у роті, а саме дуже часто їх складно чистити, тому там часто розвивається карієс;

    Це перед встановленням брекетів та елайнерів видалення зубів мудрості необхідно для того, щоб зуби мудрості не зміщували зубний ряд і процес лікування пройшов успішно.

    Перед встановленням брекетів обов’язково необхідно:

    –  відвідати стоматолога-терапевта, щоб полікувати карієс;

    –  відвідати пародонтолога для діагностики захворювань ясен і, якщо є такі, пролікувати їх.

    Також необхідно пройти чищення зубів за допомогою Air Flow.

    У клініці Eurodental є лікарі з усіх спеціалізацій. І кожного пацієнта перед встановленням брекетів, є можливість пройти обстеження, виявити та пролікувати всі свої зубні проблеми, в одному місці, згідно з детальним планом лікування, який люб’язно складуть наші лікарі.

    У клініці Eurodental є такі види брекетів:

    –  Металеві брекети;

    –  Керамічні брекети;

    –  Сапфірові брекети;

    –  Лінгвальні брекети;

    –  Самолігуючі брекети;

    –  Брекети з багатопетлевою дугою.

    У клініці Eurodental можна встановити всі види брекетів, починаючи від звичайних металокерамічних до брекетів з багатопетлевою дугою.

    Брекети з багатопетлевою дугою допомагають впоратися з найтяжчими випадками неправильного прикусу та уникнути оперативного втручання.

    Також у нашій клініці вам можуть запропонувати лікування неправильного прикусу елайнерами.

    Line

    Виправлення прикусу – шлях до гарної посмішки

    Вчасне звернення до фахівця допомагає запобігти виникненню проблем у майбутньому. Часто дефекти прикусу в дитинстві викликають серйозні проблеми в дорослому віці. В яких випадках потрібна допомога ортодонта, та з чого розпочинати лікування?

    Стоматологія “Eurodental” у Києві пропонує послуги ортодонтії за прийнятною ціною. В Євродентал можна записатися на безкоштовну консультацію лікаря.

    Як зрозуміти, що вам потрібне виправлення прикусу?

    Прикус, якщо говорити зрозумілою мовою, – це розташування зубів під час змикання нижньої та верхньої щелеп. Внаслідок того, як зуби контактують між собою під час змикання щелеп і визначається правильність прикусу.

    З раннього віку дітям необхідно пояснювати, чому важливо стежити за станом зубів та тим, як вони виглядають. Особливо, в період випадання молочних зубів та появі постійних. Отже, правильний чи фізіологічний прикус має такі ознаки:

    • рівний зубний ряд;
    • відсутність щілин;
    • при змиканні щелеп верхні та нижні зуби контактують;
    • різці симетричні.

    Правильні прикуси бувають:

    • Прямий – це коли змикання зубів відбувається по прямій лінії, а також відсутнє перекривання зубами одне одного.
    • Ортогнатичний прикус, який вважається еталоном в стоматології.
    • Прогнатичний – це коли зуби нижнього ряду мають нахил в напрямку до губ.
    • Біпрогнатичний – прикус, при якому зуби мають нахил в сторону губ в обох зубних рядах.

    У випадку, коли ви звертаєтеся до стоматології з вищевказаними видами прикусу, але з маленькими візуальними недоліками, ортодонт скаже, що корекції прикусу робити не потрібно. Якщо ці недоліки ніяк не впливають на стан здоров’я, варто просто ставитися уважно до стану зубів і щоденно робити ретельний гігієнічний догляд.

    Частіше за все незадоволення станом зубного прикусу, приводять пацієнтів у стоматологію “Eurodental” у Києві (район Оболонь). Після обстеження лікар визначає, який із різновидів порушення прикусу в конкретному випадку та пропонує пройти курс лікування. Клієнт має розуміти, що виправлення прикусу недорого можливе, але лише в разі незначних дефектів.

    Які існують види неправильного зубного прикусу?

    • Глибокий – в такому випадку в пацієнта при зімкнутому положенні зуби верхньої щелепи практично повністю закривають нижні. Це найчастіший клінічний випадок, з яким звертаються пацієнти.
    • Дистальний – коли за розмірами верхня щелепа більша від нижньої, внаслідок чого помітно виступає над нею.
    • Відкритий прикус – вирізняється наявністю просвіту при зімкнутих щелепах.
    • Мезіальний – у пацієнта нижня щелепа розвивається більше, і як результат нижні зуби перекривають верхні.
    • Прямий прикус – при змиканні щелеп верхні та нижні передні зуби контактують ріжучими краями. Хоча цей вид прикусу і вважається різновидом норми, проте таке розташування зубів може спричинити їх сильне стирання.

    Кожен випадок, крім негативного відображення на зовнішності людини, її впевненості та самооцінці, впливає на здоров’я організму. Так, при критично неправильному зімкненні зубів, наявності скрученості може спостерігатися головний біль, мігрень, швидко з’являється карієс (навіть при ретельній гігієні), спостерігається запалення ясен та інших тканин, котрі оточують зуб (це може стати причиною втрати зубів).

    Крім того, є певний перелік показань, за яких необхідно виконати виправлення прикусу:

    1. Порушення дикції через неправильне розташування верхньої щелепи та нижньої. Як результат – це порушена артикуляція, людина шепелявить. Дуже важливо, щоб цю проблему в дитинстві помітили батьки та допомогли в її вирішенні, інакше цей дефект може зберегтися на все життя.
    2. Рання втрата зубів. Коли людина має неправильний прикус, під час вживання їжі виникає нерівномірний розподіл навантаження. Виходить, що одні зуби беруть на себе більше навантаження, ніж інші та швидко стираються. Ті зуби, що ще приймають достатньо жувального навантаження, погано очищаються, а це призводить до появи запалення ясен навколо цих зубів. З’являється висока ймовірність розвитку карієсу, адже стає важче чистити такі зуби (виникає наліт, формується зубне каміння і карієс).
    3. Порушення дихальної функції. Коли людина може дихати лише через рот, то кривий прикус у такому разі заважає нормальній циркуляції повітря.
    4. Травмування м’яких тканин. У пацієнтів часто спостерігаються ушкодження ясен чи внутрішньої частини щоки через криві зуби.

    Діагностика аномального прикусу

    Для коригування та вирівнювання прикусу важливо пройти якісне обстеження. Фахівці клініки “Eurodental” використовують високотехнологічне сучасне обладнання, що дозволяє поставити точний діагноз. У нас працюють кваліфіковані лікарі, які знайдуть індивідуальний підхід до будь-якого пацієнта.

    Ортодонт виконує первинний огляд, під час якого робить рентгенівські знімки зубів, вивчає щелепно-лицьовий апарат. Важливо зробити зліпки для аналізу аномалій будови щелепи й розробити індивідуальний план лікування.

    Вирівнювання прикусу виконується з використанням спеціальних ортодонтичних конструкцій, у більшості випадків без видалення зубів (якщо не йдеться про клінічні винятки).

    Методи виправлення прикусу в дорослих, у підлітків та дітей

    Сучасна стоматологія використовує в лікуванні тільки перевірені методи, які протестовані й показали свою ефективність на практиці. Для цього використовуються знімні (їх пацієнт за потреби може самостійно дістати та одягнути) та незнімні конструкції (вони міцно зафіксовані, а коригувати їх «посадку» може лише фахівець). Вирівнювання прикусу можливе:

    • брекетами;
    • елайнерами;
    • ортодонтично-хірургічним втручанням.

    Якщо ортодонт бачить, що лікування брекетами в конкретному випадку не є можливим, то направляє пацієнта до ортопеда. Цей фахівець після діагностики може рекомендувати комплексне лікування, а саме встановлення вінірів, коронок та імплантів.

    Саме ортопед в роботі використовує вініри для досягнення естетичного ефекту. Послуга за вартістю затратна, проте результат того вартий. Це тонкі керамічні пластинки, які встановлюють на злегка обточений зуб (знімається 0,3-0,5 мм емалі). Часто використовуються як на передніх зубах, так і на інших. Одна з переваг – можливість підібрати необхідний природний відтінок та потрібну форму. Мінус – висока ціна.

    Коронки ортопед застосовує, коли зуб практично зруйнований через сильне каріозне ушкодження, травми чи сколи. Важливо, що коронки мають тривалий термін експлуатації.

    Імпланти використовуються ортодонтом у випадках, коли для того є необхідність, а саме відсутність деяких зубів. Для їх встановлення потрібне хірургічне втручання, котре в залежності від випадку може бути різної складності. В стоматології цю послугу надає хірург- імплантолог.

    Незнімні конструкції зміни прикусу

    Брекетами називають ортодонтичну конструкцію, яка виправляє прикус у дорослих та у підлітка. Дітям, в яких ще не випали всі молочні зуби та не виросли постійні, їх не ставлять. Можуть використовувати частково для деяких зубів (в основному – це передня ділянка верхньої щелепи). Механізм дії брекет-системи полягає в передачі сили механічної дуги на зуби за допомогою маленьких замків, котрі закріплюються на кожному зубові. Дуги бувають різними, вони прикріплюються до кожного брекету та впливають на кожний зуб, переміщуючи його на правильне розташування.

    Брекети виготовляють з різних матеріалів, що відрізняються за зовнішнім виглядом, довговічністю та вартістю. Вони бувають:

    • Керамічні. Найбільш естетично привабливі. Можна підібрати під колір емалі та зробити їх малопомітними. Єдиний недолік – вони недостатньо міцні та за ними потрібен щоденний ретельний догляд.
    • Металеві. Досить міцні та практичні. Стійкі до абразивності. Цей матеріал дозволяє дешево вирівняти прикус. Головний недолік – це неестетичність. Для клієнтів, які хочуть приховати наявність брекетів, цей варіант не підходить.
    • Сапфірові. Використання медичного сапфіру дає можливість створити естетичну брекет-систему. Вони непомітні в роті, досить міцні, через що є найдорожчим варіантом.

    Пацієнти, котрі обирають таке лікування, повинні враховувати факт, що воно буде тривалим. В основному для досягнення бажаного ефекту може знадобитися кілька років. Крім того, необхідні регулярні візити до ортодонта для коригування положення брекет-системи на зубах та дотримання всіх правил гігієни ротової порожнини. Швидке лікування буде у випадку невеликого порушення прикусу. Дізнатися скільки коштує вирівнювання прикусу брекетами можна на сайті або зателефонувавши адміністраторам клініки, котрі більш інформативно розкажуть про види та вартість лікування, а за відгуками та після консультації – обрати свого лікаря.

    Знімні конструкції

    Елайнери – застосовуються для виправлення прикусу без брекетів. Принцип їхньої дії – зміна положення зубів шляхом постійного впливу (тиску) на них. Отримати бажаний результат можна лише у разі тривалого носіння. Лікар дозволяє знімати елайнери на кілька годин в день, коли це необхідно для вживання їжі, рідини або виконання гігієнічних процедур для зубів.

    Роблять конструкцію зі спеціального полімеру шляхом виконання індивідуального зліпка щелепи. В процесі лікування відбувається зміна прикусу й положення зубів, тому кожні кілька тижнів пацієнт одягає нові елайнери. Головний плюс такого методу вирівнювання прикусу – це комфортна швидка адаптація. Він не травматичний і не пошкоджує м’які тканини ротової порожнини. Також елайнери непомітні в ротовій порожнині.

    Виправлення прикусу шляхом хірургічного втручання в комбінації з ортодонтичним

    До такого виду лікування лікар приходить у випадку звернення пацієнта при бічному та передньому відкритому прикусі, вираженій асиметрії обличчя, коли практично немає змикання зубів та є значні порушення естетики й жувальної функції. Виконують спочатку лікування брекетами, а після його завершення – хірургічну частину із застосуванням анестезії, в стаціонарі. Лікар-хірург під час операції усуває фізіологічні аномалії.

    Пацієнт обов’язково проходить реабілітацію після операції, адже необхідно почекати загоєння тканин, переконатися у відсутності запалень та успішності виправлення прикусу. Відновлення займає приблизно півроку.

    Зміна прикусу дитині – важливо знати батькам

    З дитинства потрібно контролювати те, як ростуть молочні, а потім й постійні зуби та чи не спостерігається порушення прикусу. Коли лікар на плановому огляді помічає у дитини, підлітка відхилення від норми, важливо скористатися послугами ортодонтії для корекції прикусу. Після консультації, залежно від клінічного випадку, лікар може запропонувати на вибір використання наступних способів вирівняти прикус:

    • носіння брекет-систем;
    • використання трейнерів чи пластин.

    В молочному та змінному прикусі частіше застосовуються знімні ортодонтичні конструкції (пластини). Якщо дитина соромиться їх використовувати, важливо пояснити, чому це важливо та як допоможе в майбутньому. Як приклад, можна показати дитині відомих людей, які носять брекети та не соромляться.

    Клініка “Eurodental” у Києві (Оболонь) надає всі види ортодонтичних послуг для вирівнювання прикусу в дорослих та дітей, отримуючи лише позитивні відгуки. Високий професіоналізм та клієнтоорієнтованість зробить вас їхнім постійним клієнтом.

    Златковський Тарас Евгенович
    Стоматолог-Хірург, Протезист, Імплантолог
    Дивіться також