Імплантація зубів
Стоматологія Eurodental проводить імплантацію зубів у Києві з використанням якісних матеріалів і сучасних технологій.
На сьогодняшній день, іплантація – це найбільш надійний спосіб відновлення втрачених зубів. Ми використовуємо імпланти від провідних світових виробників Straumann та Osstem.
Пропонуємо широкий вибір послуг з імплантації зубів, а саме:
- імплатнація будь якої складності;
- одномоментна імплантація;
- негайна імплантація;
- відстрочена імплантація;
- тотальне протезування на імплантатах (All On 4, All On 6).
Команда хірургів імплантологів клініки Eurodental – це високопрофесійні спеціалісти, які мають міжнародну освіту, багаторічний досвід та працюють за найкращими європейськими протоколами.
Запишіться на безкоштовну консультацію:


Імплантація зубів в стоматології має величезний попит серед пацієнтів. Порівняно з іншими методами відновлення зубів, це зручно, надійно та практично. Метод настільки універсальний, що дає змогу замінити від одного зуба до повного зубного ряду. Але щоб операція імплантації була успішною, потрібно ретельно підготувати до неї організм і насамперед ротову порожнину.
Що таке повна імплантація зубів?
Імплантація – це процедура встановлення в щелепу спеціального гвинта для заміни кореня зуба. Штучний зуб на імпланті складається з трьох основних частин:
- Імплант – це титановий гвинт, що вживлюється в кісткову тканину та виконує роль зубного кореня, на який згодом встановлюють інші елементи ортопедичної конструкції. Процес приживлення триває впродовж 4-6 місяців. Разом з імплантом можуть встановлювати формувач ясен або тимчасовий абатмент і тимчасову коронку.
- Формувач ясен – це металевий перехідник, що вкручується в імплант (після приживлення) на час для формування лунки в яснах. Він необхідний для її підготовки до ортопедичної конструкції.
- Абатмент – один з найважливіших компонентів зубного імпланта, який відіграє роль перехідника між титановим гвинтом, що виконує функцію кореня зуба, та коронкою, яка одягається на головку абатмента. Зрештою створюється стійке з’єднання зубної конструкції. За терміном служби розрізняють тимчасові та постійні абатменти. Тимчасові абатменти використовують трохи більше півроку та з метою встановлення адаптації.
- Коронка на імпланті – це штучна коронкова частина, яка відновлює зубний ряд без спилювання сусідніх зубів.
Різновидів імплантів багато, але найкраще показали себе системи від швейцарського виробника Straumann і південнокорейського Osstem. Імпланти вибираються залежно від анатомічних особливостей пацієнта: розмірів щелепи та зубів, а також висоти альвеолярного відростку. Кінцева мета – щоб штучний зуб якнайменше відрізнявся від власних зубів пацієнта та виконував всі функції: жування, мовлення й правильний прикус.
Враховуючи, що під час жування тиск передається через імплант на кістку, зберігається відмінне кровопостачання щелепи та не відбуваються процеси атрофії. Тому імплантація вважається серед стоматологів найкращим методом відновлення окремих зубів чи повного зубного ряду.
Показання та протипоказання до імплантації зубів
Показаннями для імплантації зубів є:
- відсутність однієї зубної одиниці в будь-якому місці щелепи;
- немає декількох зубів в ряду поруч чи окремо;
- повна адентія, тобто взагалі немає зубів на верхній, нижній чи обох щелепах.
На жаль, не у всіх випадках можна виконати імплантацію. Щоб виявити протипоказання, стоматолог обстежує кожного пацієнта, якому потрібно поставити зуби. Для цього потрібні консультація та діагностика перед процедурою.
До протипоказань для імплантації належать такі стани:
- значна атрофія кістки щелеп;
- пародонтоз із суттєвим розхитуванням зубів;
- виражені запальні явища в порожнині рота;
- карієс;
- важкі системні захворювання сполучної тканини, кістки та онкологія;
- вагітність і період годування дитини грудьми.
Якщо проблеми з пародонтом, зубами та кісткою будуть усунені, після цього можна проводити процедуру імплантації.
Види імплантації
Стан здоров’я ротової порожнини впливає на вибір виду імплантації.
- Негайна імплантація – це процедура, за якої зубний імплантат встановлюється безпосередньо після видалення зуба. Таку імплантацію можна проводити за умови достатньої кількості кісткової тканини в ділянці майбутнього імплантата.
- Відстрочена імплантація – це процедура, яку проводять відтерміновано (через 4-6 місяців), після видалення зуба.
- Реплантація зуба – це стоматологічна операція, під час якої видалений чи вивихнутий зуб обробляється та вводиться в його альвеолярну лунку з метою його приживлення та збереження. Наприклад, дістають вісімку та імплантують на місце видаленої шістки. Ми виконуємо реплантацію зубів залежно від ситуації після консультації з хірургом.
Етапи імплантації зубів
Щоб зуб після встановлення слугував довго, кожен етап дентальної імплантації має виконуватися за протоколом:
- Підготовчий етап – це діагностика, планування імплантації та усунення наявних стоматологічних захворювань. На цьому етапі відбувається огляд стоматолога та комп’ютерна томографія зубів і щелеп. Стоматолог проводить лікування карієсу, а хірург видаляє зуби, що не підлягають відновленню. Приділяється особлива увага відновленню здоров’я ясен та пародонту.
- Хірургічний етап – під знеболенням потрібно поставити імплант зуба в кісткову тканину щелепи. При негайній одномоментній імплантації імплант ставлять в лунку щойно видаленого зуба. Якщо ж зуба немає давно, розрізають ясна та готують місце в кістці.
- Місце розташування зубного імпланта точно розраховують, спираючись на знімки та комп’ютерні програми. Для надійності використовуються хірургічні шаблони – індивідуально виготовлені конструкції, що полегшують встановлення імпаланту в правільному положенні. Імплант або закривають наглухо м’якими тканинами до повного з’єднання з кісткою, або відразу використовують тимчасовий замінник зуба. Останній варіант стосується переважно втрати передніх зубів.
- Етап встановлення формувача ясен потрібен при відстроченій імплантації. Це дає змогу підготувати м’які тканини до встановлення зовнішньої частини штучного зуба.
- Встановлення абатмента та зубної коронки – завершальний етап імплантації. До імпланту фіксують абатмент, а вже до нього кріпиться коронка, виготовлена в зубній лабораторії за індивідуальними відбитками.
Як зробити імплантацію зубів в Києві в “Євродентал”?
У клініці “Євродентал” можна якісно зробити будь-який вид імплантації. Про оптимальну схему лікування та терміни встановлення імплантів повідомить стоматолог після консультації.
На вартість зубних імплантів впливають:
- вибір системи для імплантації;
- необхідність лікування супутніх стоматологічних хвороб в процесі підготовки до процедури;
- кількість зубів, які необхідно поставити;
- вид імплантації – одномоментна чи відстрочена;
- наявність тимчасових конструкцій;
- використання шаблонів;
- матеріал, з якого будуть виготовлені коронки.
Ціни на імплантацію зубів в Eurodental представлені на сайті, але комплекс цих послуг індивідуальний в кожному окремому випадку. Тож остаточна ціна імплантації в нашій клініці в Києві на Оболоні буде відома після огляду стоматологом. До нас направляють з найскладнішими випадками. Ми надаємо гарантію на встановлення імплантів на 10 років. Консультація висококваліфікованого імплантолога безкоштовна.